Slapukų nustatymai Sveikos mitybos tikslai - Royal Canin

Sveikos mitybos tikslai

Sveikos mitybos tikslai

Keturi “Health Nutrition” tikslai

Mokslo ir veterinarijos mokslinių tyrimų dėka tradicinė mitybos koncepcija, t.y., organizmui reikalingos energijos tiekimas, išlaikymas ir panaudojimas, dabar suprantama ir profilaktiniu, o tam tikromis aplinkybėmis ir gydomuoju aspektu. Šie nauji aspektai ženklina “Health Nutrition” atsiradimą.

Keturi mitybos tikslai

  1. Kūno vystymasis ir priežiūra: amino rūgštys, mineralai, mikroelementai, vitaminai ir riebalų rūgštys užtikrina pagrindinių besivystančio organizmo mitybos poreikių patenkinimą.
  2. Suteikiama energija: lipidai ir angliavandeniai yra pagrindinis šunų energijos šaltinis. Kačių medžiagų apykaitoje pagrindinis vaidmuo atitenka baltymams.
  3. Maitinančios ir prevencinės maistinės medžiagos: kai kurios maistinės medžiagos yra įtrauktos į racioną (antioksidantai, prebiotikai, skaidulos, būtinosios riebalų rūgštys ir t.t..), kurios apsaugo nuo insktų ligų, virškinimo problemų ir stabdo senėjimo procesą.
  4. Maitinančios ir gydomosios: maitinant gydomą ar išgijusį gyvūną ir padedant jam atsigauti po įvairių susirgimų ar negalavimų, tam tikros maistinės medžiagos yra reikalingos, o kitos, priešingai, ribojamos.
  • facebook
  • youtube