Pagrindinis puslapis Sveika mityba “Royal Canin” požiūris Istorinis “Health Nutrition” pasirinkimas

Istorinis “Health Nutrition” pasirinkimas

Mūsų misija - sveika mityba

“Royal Canin” misija visada buvo sveika mityba. “Health Nutrition” dietos pasižymi daugiau kaip 50 kruopščiai subalansuotų maistinių medžiagų (baltymų, lipidų, angliavandenių, amino rūgščių, riebalų rūgščių, mineralinių druskų, vitaminų ir mikroelementų). Mūsų mitybos formulė yra tarsi sudėtingas galvosūkis, kuris sudaromas, atsižvelgiant į tikslius ir specifinius kačių ir šunų poreikius.

Tai vienintelė tiksli mokslinė procedūra, kadangi svarbiausia mitybos formulės sudarymo dalis yra gyvūnas: iš tikrųjų, atrenkami tik kokybiškos ir naudingomis maistinėmis savybėmis pasižyminčios sudetinės medžiagos. “Royal Canin” mitybos filosofija – nevykdyti jokių procedūrų, kurios remiasi žaliavomis, pasižyminčiomis skonio ypatybėmis (ėriena, lašiša, paukštiena, žvėriena ir t.t.).

Mokslo laimėjimai

Veterinarijos mityba yra mokslas, kurio tikslas identifikuoti būtinas maistines medžiagas ir jų vaidmenį organizmui, remiantis suvartojamu maisto kiekiu. Tai sritis, kurioje mes nuolat semiamės naujausių žinių: 1995 metais buvo parengta 1241 publikacija su nuorodomis “Health” ir “Nutrition”, o 2009 metais – jau 2746  – per dešimtmetį publikacijų skaičius išaugo daugiau kaip dvigubai!

Kiekvienais metais rinkai pristatomos vis naujos mitybos formulės, kurias sudaro ne tik būtinos gerai sveikatai išlaikyti maistinės medžiagos, bet ir natūralūs elementai, saugantys organizmą nuo daugelio ligų.

Apytikriai apskaičiuota, kad per pastaruosius 15 metų, pavyzdžiui, šunų gyvenimo trukmė išaugo trimis metais.

Šiais laikais gyvūnų racionas yra sudaromas atsižvelgiant į moksliniais tyrimais nustatytus specifinius gyvūnų poreikius, identifikuotus trūkumus ar kitus specifiškumus. Dabar mokslininkai ir pagrindiniai naminių gyvūnų maisto gamintojai pripažįsta, kad šunys turi būti maitinami nevienodai. Jų mityba turi skirtis priklausomai nuo to, ar jie yra jauni šuniukai, suaugę ar seni šunys, nuo jų dydžio – ar jie yra maži, vidutiniai, dideli ar labai dideli!

Kas liečia kates, dabar mes nustatėme nevienodus jų mitybos poreikius, priklausomai nuo amžiaus, gyvenimo būdo, jautrumo ir netgi veislės (pavyzdžiui, persų katė, Meino meškėnas ir Siamo katė).

Nuolatinis tobulėjimas ir naujos mokslinės žinios padėjo susiformuoti “Prevention Nutrition” mitybos koncepcijai, esant būtinybei – “Health Nutrition” ar “Treatment Nutrition”, kurios užkerta kelią ar gydo tam tikras ligas.

  • facebook
  • youtube