Apie “Royal Canin”

Royal Canin

Mūsų misija

Apie “Royal Canin” keliais žodžiais

Nuo pat savo gyvavimo pradžios “Royal Canin”, kurią įkūrė veterinarijos gydytojas, susikoncentravo ties sveikos mitybos (Health Nutrition) studijomis. “Royal Canin” tikslas – atrasti kuo tikslesnius kačių ir šunų mitybos sprendimus, patenkinančius specifinius jų poreikius. Šie sprendimai remiasi dviem aiškiais ir papildomais šaltiniais: Stebėjimu ir Mokslu. Iš tikrųjų, “Health Nutrition” – tai puikios žinios apie gyvūnus, kompetentingų veislininkų ir profesionalių specialistų pagalba, bei bendradarbiavimas su mokslininkais, atliekant mokslo tiriamuosius darbus.  “Pirmiausia šuo ir katė” bei “Žinios ir pagarba” tapo “Royal Canin” prekės ženklo etikos kodeksu ir įtakoja kiekvieno naują kompanijos išradimą.

Mūsų vertybės

Pirmiausia šuo ir katė

Pagrindinis skiriamasis “Royal Canin” faktorius yra mūsų įsipareigojimas – “Pirmiausia šuo ir katė”, idealiai apibūdinantis gyvūno užimamą svarbiausiąją vietą visame mūsų inovaciniame procese.  Mūsų filosofija – tai, visų pirma, noras prisidėti prie kačių ir šunų gerovės ir sveikatingumo, suteikiant jiems galimybę ilgiau gyventi ir būti geresnės sveikatos. Iš tikrųjų, tik realūs kačių ir šunų poreikiai įtakoja mūsų mokslinius tiriamuosius darbus bei naujų mitybos produktų kūrimą; taigi, dėl šios priežasties “Royal Canin” neinicijuoja mokslinių rinkos tyrimų kampanijų, kuriose dalyvautų naminių gyvūnėlių savininkai. Šis unikalus procesas užtikrina mūsų mitybos sprendimų tikslumą ir puikų pritaikymą gyvūnų reikmėms.

Žinios ir pagarba

Mūsų parašas “Žinios ir pagarba”, kuris yra neatsiejamas nuo įsipareigojimo “Pirmiausia šuo ir katė”, reiškia:

Gerbdami kates ir šunis, esame įpareigoti gerbti visą gyvūnijos pasaulį ir atsisakyti visų antropomorfizmo formų.  “Žinios ir pagarba” yra moralinis mūsų įmonės kodeksas.

Istorinis “Health Nutrition” pasirinkimas

“Royal Canin” misija visada buvo “Health Nutrition”. “Health Nutrition” maistas pasižymi daugiau kaip 50 kruopščiai subalansuotų maistinių medžiagų (baltymų, lipidų, angliavandenių, amino rūgščių, riebalų rūgščių, mineralinių druskų, vitaminų ir mikroelementų). Mūsų mitybos formulė yra tarsi sudėtingas galvosūkis, kuris sudaromas, atsižvelgiant į tikslius ir specifinius kačių ir šunų poreikius. Tai vienintelė tiksli mokslinė procedūra, kadangi svarbiausia mitybos formulės sudarymo dalis yra gyvūnas: iš tikrųjų, atrenkami tik kokybiški ir naudingomis maistinėmis savybėmis pasižymintys ingredientai. “Royal Canin” mitybos filosofija – nevykdyti jokių procedūrų, kurios remiasi žaliavomis, pasižyminčiomis skonio ypatybėmis (ėriena, lašiša, paukštiena, žvėriena ir t.t.).

Naujovės: psichologinė būsena

Mokslas nuolat progresuoja, kartu vystosi ir žinios. Nuo šio dinamiškumo priklauso “Royal Canin” naujovių strategija: stebėjimas, apklausos, nuolatinės abejonės, ieškojimai, išklausymas, kalbėjimas, dalyvavimas ir tyrinėjimai – visa tai leidžia mūsų kompanijai išlikti mitybos progreso priešakyje.

Tai labai atvira ir laisva procedūra, kuria siekiama pagerinti gyvūno gyvenimą ir sveikatos būklę – per pastaruosius keturiasdešimt metų mitybos srityje buvo pasiekta daug pažangių laimėjimų.

“Health Nutrition” užtikrina maisto kokybę ir saugą

“Health Nutrition” – tai itin aukštų standartų maisto kokybė ir sauga.  “Royal Canin” užtikrina  tokią pačią maisto produktų sudėtį ir optimalią jų saugą visame pasaulyje.

Išsamios žinios apie žaliavas ir griežta pasirinktų gamintojų atranka, sisteminga kiekvieno gamybos etapo kontrolė pagal RVASVT (Rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų sistemą), nuo pristatymo iki paties gamybos proceso, numato bekompromisės kokybės saugos procedūrą.  

Daug investuodami, nuolat tobuliname tarptautinį monitoringą, kurio procese pagrindinį vaidmenį atlieka vienuolikos fabrikų laboratorijų tinklas, trys pagalbinės labaratorijos ir viena centrinė laboratorija. “Royal Canin”, nuolat spręsdama maisto saugos uždavinius, kelia sau vienintelį tikslą – diena po dienos tobulinti šį procesą – rūpintis kačių ir šunų gerove bei gera sveikatos būkle.

  • facebook
  • youtube