Geriausia jūsų augintiniui

Puiki sveikata, nepriklausomai nuo gyvenimo būdo

KODĖL ŠIE ŠUNYS YRA VISIŠKAI SKIRTINGI?

Todėl, kad labai skiriasi jų gyvenimo būdas.

Miesto šunys turi prisitaikyti prie miesto aplinkos, sportuojantiems šunims tenka daug intensyvios veiklos, o daugiausiai laiko patalpose praleidžiantys šunys yra ramesni, sėslesni. Štai kodėl trims skirtingiems gyvenimo būdams reikalingi trys skirtingi mitybos sprendimai.

 Pirmą kartą „Royal Canin“ pristato tai, kas geriausiai tinka Jūsų šuns gyvenimo būdui.

LHN asortimentas

LIFESTYLE HEALTH NUTRITION

Vienintelė produktų linija, skirta patenkinti skirtingą gyvenimo būdą turinčių šunų mitybos poreikius

Šių visiškai naujų, skirtingiems šunų gyvenimo būdams pritaikytų sveikos mitybos gaminių asortimento kūrimas grindžiamas dviem aspektais: šuns gyvenimo būdu ir jo aplinka. Pristatome pagrindinę naujieną – URBAN LIFE. Tai pirmoji produktų linija, skirta miestuose gyvenantiems šunims.

Kodėl „Royal Canin“ nusprendė, jog „Gyvenimo būdas“ yra svarbi sąvoka gyvūnų mityboje?

Gyvenimo būdas – tiek žmonių, tiek ir gyvūnų – nuolat kinta, nepriklausomai nuo vietovės, kurioje gyvena.

Pavyzdžiui, kadangi šiandien daugelio žmonių gyvenimo būdas yra miestietiškas (50% pasaulio gyventojų gyvena miestuose), pastebime, kad lygiai taip pat keičiasi ir šunų gyvenimo būdas, kadangi 55% šunų gyvena miestuose. Šuniui gyvenant mieste, jo gyvenimo būdas tampa intensyvesnis, nes miesto aplinka skatina šuns aktyvumą, kartu darydama poveikį šuns elgsenai, jo organizmui bei sveikatai.

Kita vertus, šunų sportinė veikla, pavyzdžiui, šunų sporto klubuose rengiamos „Agility“ treniruotės, tampa vis populiaresnė. Į tokias treniruotes savo augintinius veda tie šunų šeimininkai, kurie savo laisvalaikį aktyviai leidžia drauge su šunimis. Nuo 2011-ųjų metų Jungtinėse Valstijose „Agility“ varžybose kasmet dalyvauja daugiau nei vienas milijonas šunų, o Prancūzijoje greitai bus išduota daugiau kaip 9000 leidimų dalyvauti tokiose varžybose. Ir šie skaičiai nuolat auga. Šių šunų-atletų mityba turi atitikti jų sportišką gyvenimo būdą.

Taip pat daug šunų didžiąją dalį laiko praleidžia sėsliai namuose. Pavyzdžiui, Japonijoje 78,5% šunų laikomi tik namuose ir tik retais atvėjais yra išvedami pasivaikščioti. Jų poreikiai atitinka mažiau aktyvų gyvenimo būdą, nes sėsliai gyvenančių šunų energijos sąnaudos yra mažesnės.

Mokslininkai ir veterinarijos gydytojai pripažįsta, kad šunų mityba turi atitikti aplinkos ir gyvenimo būdo poveikį šuns organizmui. „Royal Canin“ pasiūlė tris skirtingus šunų mitybos sprendimus, kuriuose įdiegti naujausių mokslinių tyrimų rezultatai. Tai trys skirtingos šunų maisto linijos: URBAN LIFE, INDOOR LIFE ir SPORTING LIFE.

URBAN LIFE

URBAN LIFE yra pagrindinė naujovė, skirta patenkinti miesto šunų poreikius, atsižvelgiant į tai, kad šie šunys turi prisitaikyti prie miesto gyvenimo būdo ir aplinkos.

URBAN LIFE sudėtyje yra išskirtinės maistinės medžiagos, skirtos miesto šunims, patiriantiems oksidacinį stresą dėl aplinkos taršos. Šios formulės, kurių sudėtyje yra specialių ingredientų, padeda išlaikyti gerą šuns sveikatos būklę bet kokiomis, net labai intensyviomis, miesto sąlygomis: grūstyse, triukšmingose vietose, eismo spūstyse.

URBAN LIFE yra įvairiapusis sprendimas, pritaikytas aktyviam gyvenimo būdui, nes produktai suskirstyti pagal šunų amžiaus grupes (jaunesnieji, suaugę) ir pagal gyvūno dydį: mažiems šuniukams (iki 10 kg svorio) ir dideliems šunims (sveriantiems nuo 11 iki 44 kg).

Šis asortimentas tinka net išrankiausiems šunims, nes galite pasirinkti trapias granules arba konservuotą ėdalą (gabaliukai padaže). 

SPORTING LIFE

SPORTING LIFE linijos asortimentas yra skirtas sportuojantiems ir dirbantiems šunims, taip pat pritaikytas pagal šuns gyvenimo būdo intensyvumą ir patiriamą fizinį krūvį.

Šis mitybos sprendimas padidina šuns pajėgumą, palaiko virškinimo sistemos ir sąnarių funkcijas.

AGILITY 4100 yra sportuojantiems šunims skirto maisto asortimento naujovė, tinkanti šunims, patiriantiems trumpalaikius intensyvius fizinius krūvius (pvz., šokinėjimas, trumpos distancijos bėgimas, „Agility“, flyball ). Šis produktas šunims suteikia energijos (greitai pasisavinamų angliavandenilių forma). Tinka mažiems (sveriantiems ne daugiau kaip 10 kg), dideliems (sveriantiems 11 kg ar daugiau) bei suaugusiems šunims.

INDOOR LIFE

INDOOR LIFE skirtas šunų sėsliai laikomų namuose ir sveriančių ne daugiau kaip 10kg, poreikiams patenkinti.

Jau egzistavęs „Royal Canin“ INDOOR gaminių asortimentas buvo sujungtas su LIFESTYLE HEALTH produktų asortimentu, atnaujinta pakuotė ir produktas papildytas naujovėmis. INDOOR LIFE asortimentas palaiko virškinimo sistemos veiklą, sumažina išmatų kvapą ir kiekį, padeda reguliuoti mažiau aktyvų gyvenimą gyvenančio šuns svorį.

  Parduotuvių prekiaujančiu nauju LHN asortimentu sąrašas

  • facebook
  • youtube