Slapukų nustatymai Sutikimas - Royal Canin

Gyvenimas su šuniuku

Sutikimas

Šuniuko atsiradimas jūsų namuose

Nesvarbu, ar jūsų šuo yra suaugęs ar ką tik atskirtas nuo mamos šuniukas, turite pasiruošti jo sutikimui naujuose namuose. Norint palengvinti šuniui atrasti vietą naujuose namuose, vos jam atsiradus jūsų namuose, turite nustatyti tam tikras taisykles.

Atsidūręs naujuose namuose šuo susipažįsta su šeimos nariais ir aplinka, kurioje jis nuo šiol gyvens. Paprastai šuniukui adaptuotis reikia dienos ar dviejų. Ramiai ir švelniai sutiktas, jis greitai susiras mėgstamas vietas, kuriose geriau jausis.

Gaujos gyvūnas jūsų namuose

Šuo yra gaujos gyvūnas. Jis geriausiai jaučiasi stabilioje hierarchinėje gaujoje. Todėl jis turi suprasti, kad žmogus yra svarbiausias. Ši taisyklė yra taikoma visiems ir visokio dydžio šunims ir neleidžia šuniui tapti šeimos “tironu”. Svarbiausia nuolat elgtis nuosekliai. Parsivežus šuniuką, jis turi būti švelniai sutiktas ir nuramintas, bet kartu turi būti tvirtai laikomasi nustatytų draudimų. Taigi, ilgainiui nusistovėję šuns ir šeimininko santykiai negali būti trikdomi.

Kas leidžiama ir kas neleidžiama

Šuo labai greitai suvokia, kas jam leidžiama ir kas ne. Pavyzdžiui, jeigu pirmosiomis jo atsiradimo jūsų namuose dienomis leidžiate jam įsitaisyti ant sofos ar jūsų lovoje, vėliau nebus lengva nuo to atpratinti. Dėl to yra svarbu jam parodyti, kas yra šeimininkas namuose – neleiskite eiti į savo lovas ir duokite jam skirtus žaislus. Taip pat turite parinkti vietą, kurioje jis ramiai ir tyliai galės ėsti ir uždrauskite prašinėti maisto tada, kada jis nori. Taip pat svarbu jam skirti vietą miegui – kilimą ar būdą – kuri būtų toliau nuo durų ir langų, kad jam nesusidarytų įspūdis, jog jis kontroliuoja įeinančius į namus ir iš jų išeinančius.

Reikalingi reikmenys

Auginant šunį, reikia įsigyti paprastus, bet būtinus reikmenis. Svarbiausia yra antkaklis ir pavadėlis pasivaikčiojimams lauke, bei du jam skirti dubenys; vienas – ėdalui, kitas – vandeniui. Geriau rinktis atskirus lengvai išplaunamus nerūdijančio plieno ar stiklinius dubenis, kuriuose neužsilaiko kvapai. Be to, kai kurie šunys yra alergiški plastikui. Šuniui visada turi būti padėta šviežio vandens, o dubenėliai turi būti švarūs. Krepšys miegui tiksliai nurodys šuns poilsio vietą. Jūs taip pat turėtumėte sužinoti, ko reikia jo kailio priežiūrai, atsižvelgiant į kailio tipą. Keletas tinkamų jo amžiui žaislų, užbaigs būtinų gerai jaustis reikmenų jūsų naujokui sąrašą.

Saugumas

Šuniukui iškyla daug potencialių pavojų. Nors jis ir daug miega, geriau nuolat užmesti akį, net jei jis ir paliktas kelioms valandoms patalpoje, kurioje nėra jokių pavojų. Laiptai, keliantys riziką nukristi, ar vaikų kambariai, kuriuose gali apgraužti ar nuryti žaislus, - tai keletas vietų, kur jam turėtų būti uždrausta eiti.

Vaizdo klipai

The puppy’s first steps at home

To support your puppy in his new life as well as possible, you are given a few essential rules and pieces of advice on the best way for you to support his learning and his integration into the family circle and to provide the care he should be given for healthy growth.

Visi video :

  • facebook
  • youtube