Slapukų nustatymai Entuziastai visame pasaulyje - Royal Canin

Pasaulinės kačių organizacijos

Entuziastai visame pasaulyje

Veislinė katė

Veislinių kačių yra visuose kontinentuose. Federacijos užregistruoja kačių gimimus genealoginiuose registruose, reglamentuoja kačių parodas, skiria teisėjus ir nustato veislių vertinimo kriterijus bei standartus arba juos tobulina. Šios federacijos turi daug skirtumų, taip pat skiriasi jų kačių parodose praktikuojamas teisėjavimas: jis būna "tradicinis" arba "amerikietiško stiliaus".

Šiandien yra apie šešiasdešimt skitingų kačių veislių, kurias įvairios kačių asociacijos pripažįsta arba nepripažįsta. Todėl veislinių kačių pasaulį valdo skirtingi genealoginiai registrai, kuriuose yra įregistruojami visų kačių veislių atstovai, kurių tėvai yra pripažintos veislės ir įregistruoti po savo gimimo. Pripažinus katės veislę, ši katė galės, paprastai ne anksčiau kaip 3 ar 4 mėnesių amžiaus, dalyvauti kačių parodose, kurios yra grožio konkursai ir kuriuose katė gali tapti įvairių titulų laimėtoja.

Šiuos konkursus organizuoja klubai, kurie priklauso tai federacijai, kurios taisyklių laikosi. Kai kurios šalys turi nacionalines federacijas, pavyzdžiui, Prancūzijos federacija LOOF arba Anglijos federacija GCCF, kitos federacijos, tokios kaip CFA, FIFe, WCF ir TICA, visame pasaulyje turi savo padalinius.

  • facebook
  • youtube