Slapukų nustatymai Kraustausi, kaip sukelti katei mažiau streso? - Royal Canin
Pagrindinis puslapis Kačiukas ir katė Katė Naudinga informacija Kraustausi, kaip sukelti katei mažiau streso?

Naudinga informacija

Kraustausi, kaip sukelti katei mažiau streso?

Kartais sakoma, kad katės labiau prisiriša prie vietos, nei prie žmonių, todėl kraustymasis tampa svarbiu įvykiu kiekvienai katei. Kai kurios katės turi polinkį grįžti į savo ankstesnius namus, tačiau tai reti atvejai.
Kraustymosi metu laikykite katę viename kambaryje kartu su jos maistu, kraiko dėžute, guoliu ir žaislais. Kraustantis katė turi būti paskutinis šeimos narys, paliekantis namus. Kelionės metu vežkite katę narvelyje ar krepšyje, kartu įdėkite ir jos antklodę – tai ją nuramins. Ilgos kelionės metu pasiūlykite jai maisto gabalėlių ir šviežio vandens. Atvykę į naują vietą, kaip ir anksčiau, laikykite ją viename kambaryje, kol ji įsikurs.
Jei persikraustote iš namo į butą, katei reikės suteikti sąlygas šokinėti, lipti ir pasislėpti. Kita vertus, jei persikraustėte į namą su sodu, kelias dienas neišleiskite katės, o vėliau kontroliuokite jos pasivaikščiojimus. Kai išleisite katę į lauką dažniau, netoli laikykite dėžutę su sausu maistu, kad byrančio maisto garsas paskatintų ją grįžti namo! 

  • facebook
  • youtube