Slapukų nustatymai Gyvendamos laisvėje, dalį laiko katės praleidžia medžiodamos ir ieškodamos maisto. Kaip skatinti kačių aktyvumą namuose? - Royal Canin
Pagrindinis puslapis Kačiukas ir katė Katė Naudinga informacija Gyvendamos laisvėje, dalį laiko katės praleidžia medžiodamos ir ieškodamos maisto. Kaip skatinti kačių aktyvumą namuose?

Naudinga informacija

Gyvendamos laisvėje, dalį laiko katės praleidžia medžiodamos ir ieškodamos maisto. Kaip skatinti kačių aktyvumą namuose? 

Puiki mintis – pabandyti atkurti šią katės veiklą, o vienas iš būdų tai padaryti, yra skirti daugiau laiko katės „valgymo elgesiui“.

Galite nupirkti žaidimų ar žaislų, kurie išskiria nedidelį maisto kiekį tuomet, kai gyvūnas atlieka tam tikrą reikiamą veiksmą, tokių būdu katei suteikiama tiek protinė, tiek fizinė veikla.

Pasitelkę šiek tiek išradingumo galite patys pagaminti tokius žaislus arba sugalvoti kitų būdų, kaip paslėpti katės maistą.

Geriausia pasirinkti „Feline Health Nutrition“ maistą, kuriame yra visos suderintos maisto medžiagos, reikalingos jūsų katei.  Šis maistas pagamintas pagal aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus. 

  • facebook
  • youtube