Slapukų nustatymai Nauji produktai senstančioms katėms - Royal Canin
Pagrindinis puslapis Kačiukas ir katė Katė Gyvenimas su kate Nauji produktai senstančioms katėms

Gyvenimas su kate

Nauji produktai senstančioms katėms

Nuolatiniai patikrinimai pas veterinarijos gydytojus, dažnesnės sterilizacijos procedūros, veterinarinės medicinos laimėjimai ir svarbios profilaktikos priemonės, ypač taikant specialias dietas, nulėmė gerokai pailgėjusį kačių amžių: šiandien vidutinė tikėtina katės gyvenimo Europoje trukmė yra 16 metų (JAV – 15 metų), o 30 proc. Europos kačių yra vyresnės kaip 8 metų (JAV kačių populiacijoje 14 proc. kačių yra vyresnės kaip 15 metų). 

Bendrovė Royal Canin, nuo 1997 m. siūlanti ėdalus vyresnio amžiaus katėms, labai gerai supranta šios grupės kačių poreikius. Jie įvairūs, priklauso nuo senėjimo stadijos bei katės aktyvumo lygmens ir gyvenimo būdo.

Kačių "Healt Nutrition" produktų linija, skirta senstančioms katėms, puikiai pritaikyta jų poreikiams: specialios mitybos medžiagos suderintos su inovacine struktūra, pritaikyta vyresnio amžiaus katėms.

Dvi senėjimo stadijos

Subrendusi katė – nuo 7 metų amžiaus

Nuo 7 metų katė pradeda senti, tačiau to nematyti: ji vis dar judri, aktyvi ir gyvybinga. Vis dėlto, nors šie išoriniai požymiai akivaizdūs, ji ilgiau miega ir jau patiria senėjimo požymių. Subrendusiai katei Royal Canin siūlo mitybos problemų sprendimų, padedančių sulėtinti su amžiumi susijusius medžiagų apykaitos pokyčius.

Dėl patentuoto maistinių medžiagų komplekso, kuriame gausu vitaminų E ir C, liuteino, taurino ir žaliosios arbatos bei vynuogių polifenolių, taip pat būtinų omega-3 riebalų rūgščių, padidintas antioksidantų kiekis ribojantis laisvųjų radikalų poveikį ląstelėms, bendrovės Royal Canin gaminamas kačių sveikos mitybos ėdalas subrendusioms katėms padeda išsaugoti energiją ir gyvybingumą. Chondroprotektoriai padeda palaikyti reikiamą vandens kiekį kremzlėse ir saugo nuo per ankstyvo nusidėvėjimo, o dėl tinkamai parinkto fosforo kiekio ėdalas padeda palaikyti inkstų funkciją.

Siūlomi trys skirtingi nuo kačių gyvenimo būdo priklausantys mitybos variantai:

 −Didžiausią laiko dalį namuose gyvenančioms katėms maistas Indoor +7 padeda išsaugoti gražų ir spindintį kailį

−Katėms, kurios laiką leidžia lauke, maistas Outdoor +7 padeda kuo ilgiau išsaugoti aktyvumą

−Drėgną maistą ėsti įpratusioms katėms Instinctive +7, pasižymintis tomis pačiomis naudingomis savybėmis, gabalėliaia padaže.

Visuose maistuose yra ribotas fosforo kiekis, todėl sumažėja inkstų veiklos sutrikimų rizika.

produktai1

Pagyvenusi katė: nuo 12 metų amžiaus

Pagyvenusi, t. y. sulaukusi 11–12 metų, katė jau visiškai kitokia, ir jai būdingi vis labiau ryškėjantys išoriniai senėjimo požymiai: atsiranda motorinės funkcijos problemų, sunkinančių judėjimą ar laižymąsi, dar ilgiau trunka miegas, atsiranda pasimetimo, orientacijos sutrikimo požymių, kailis tampa šiurkštus, pleiskanotas, prasčiau virškinamas maistas, akivaizdžiai krinta svoris ir dažniau sergama su amžiumi susijusiomis ligomis, pavyzdžiui, sutrinka širdies ir inkstų veikla.

Pagyvenusiai katei reikia labai kokybiško, lengvai virškinamo maisto, kuris padėtų jai susidoroti su amžiaus keliamais reiškiniais.

Ageing +12 ėdalą sudaro specialus maistinių medžiagų kompleksas, padedantis kovoti su ląstelių senėjimu. Sveiko senėjimo kompleksas – tai užpatentuotas antioksidantų ir žaliosios arbatos polifenolių derinys, kurio poveikį sustiprina likopenas. Su riebalų rūgštimis susiję chondroprotektoriai padeda palaikyti sąnarių lankstumą. Mišinyje Ageing +12 taip pat yra specialios aminorūgšties L-triptofano, pasižyminčio raminamosiomis savybėmis, skatinančiomis katės pažinimo (kognityvines) funkcijas.

Ageing + 12 tai dvejopos struktūros sausi gabalėliai, pritaikyti senoms katėms. Ši dvejopa struktūra patenkins kates, kurioms būdinga neofobija (tokios katės nemėgsta naujų, neįprastų dalykų, todėl pravartu jas šerti įprastos formos ėdalu), ir kates, kurioms būdinga neofilija (šios katės mėgsta naujus dalykus, todėl jas tikrai nudžiugins traškių ir minkštų sausų gabalėlių mišinys).

 

produktai2
  • facebook
  • youtube