Slapukų nustatymai Sutikimas - Royal Canin

Gyvenimas su kačiuku

Sutikimas

Sklandus atvykimas

Naujuose namuose labai laukiamas kačiukas būna tik neseniai palikęs tą pasaulį, kuriame gyveno su savo mama, borliais ir seserimis. Kačiuko atvykimas į nežinomą aplinką yra pagrindinis etapas, kuris lemia jo integracijos sėkmę. Ši integracija turi vykti palaipsniui ir pakankamai ramiai.

Nauja teritorija, naujas gyvenimas… Pateikiame keletą patarimų, kaip sutikti šį jauną kačiuką ramioje atmosferoje, kurios jam reikia.

Didžioji diena

Tas momentas, kai kačiukas atsiranda naujuose namuose, turi būti kuo tylesnis. Kadangi triukšmingas sutikimas jį gali labai išgąsdinti. Tik kačiukui atsiradus jūsų namuose, apgyvendinkite jį apribotame saugiame plote, pavyzdžiui, miegamajame, kurio durys turi būti uždarytos. Tokiu būdu kačiukas palaipsniui susipažins su kitais namų gyventojais, garsais, kvapais. Vėliau jis pradės tyrinėti patalpas, kuriose jam bus leidžiama būti, ir pripras prie kiekvieno namiškio išėjimo ir sugrįžimo. Tame kambaryje, kuriame jis apgyvendinamas, turi būti padedamas vanduo ir maistas, įdėti į skirtingus dubenėlius. Kokią patalpą jam beišrinktumėte, katės kraikas turi būti kuo toliau nuo jos maitinimo vietos.

Ir visos kitos dienos

Pirmosiomis dienomis, kurias kačiukas praleidžia naujoje aplinkoje, negalima drastiškai keisti jo gyvenimo ritmo. Nesvarbu, ar tai jo maistas, ar tualetas, kurį laiką elkitės su kačiuku taip, kaip buvo elgiamasi jo ankstesniuose namuose. Prie naujų dalykų kačiuką pratinkite pamažu.

Įsigijus kačiuką, vienas pagrindinių pirkinių turėtų būti nešiojamas krepšys, kuris yra labai patogus apsilankymams pas veterinarą. Kur nors vežant gyvūną, būtina užtikrinti saugias sąlygas.

Sizalio arba kartono draskyklė padės patenkinti nesuvaldomą norą galąsti savo nagus. Keli paprasti žaislai, kamuolys, kamštis – tai viskas, ko reikia kačiukui, bet to neužtenka patenkinti jo nuolatinį norą tyrinėti ir žaisti. Kačiukas kiekvieną dieną gali pateikti keletą siurprizų ir, kai galite, turite skirti kažkiek laiko žaidimams su kačiuku.

Kačiuko supažindinimas su kitais namų gyvūnais

Jei turite kitų naminių gyvūnėlių, turite su jais supažindinti kačiuką. Su kiekvienu augintiniu kačiuką reikia supažindinti kuo greičiau, kad jis galėtų tinkamai integruotis naujuose namuose. Tačiau neverta jo pratinti prie graužikų ir paukščių, kadangi labai sunku pasiekti, kad jie galėtų gyventi kartu. Susipažinimas su kitais gyvūnais turi vykti pamažu ir jūsų priežiūroje. Nesisekant tinkamai integruoti kačiuką ir atsiradus nusivylimo jausmui ir/ar pavydaui, gali tekti laikinai iš namų iškeldinti vyriausiąjį gyvūną. Tinkamai socializuotas šuo lengvai pripras prie jauno kačiuko. Kai kurie seni šunys gali būti ne tokie tolerantiški, bet švelnus kačiuko įbrėžimas sumažins jų agresyvumą, ir kačiukas greitai ir be jokių problemų integruosis. Esant namuose kitai katei, gali būti daug sunkiau. Suaugusi katė nebūna patenkinta, jei jos teritorijoje atsiranda kačiukas. Ji savo nepasitenkinimą išreiškia grėsmingu elgesiu, kadangi jai nepatinka, jei yra suardomi jos įpročiai. Visiškai priprasti prie naujo kačiuko jai gali prireikti kelių mėnesių.

Saugumas

Kačiukui gali iškilti daug potencialių pavojų. Nors jis ir daug miega, stebėkite jį, netgi jei, jūsų nesant namuose keletą valandų, jį reikėtų palikti tame kambaryje, kuriame jis buvo pirmiausia apgyvendintas. Išlikite budrūs, atlikdami paprasčiausius veiksmus, tokius kaip vandens prileidimas į vonią, kurioje jis gali nuskęsti, ar atidarydami langą, kurį jis gali pasiekti.

Vaizdo klipai

Priėmimas - jūsų įsipareigojimas

Prieš įsigyjant kačiuką, patartina užduoti sau reikiamus klausimus. Šis didelis troškimas priimti į savo gyvenimą kačiuką turi būti pagrįstas tikslia asmenine analize, kadangi įsigiję kačiuką, būsite įsipareigoję daugybę metų.

Visi video :

  • facebook
  • youtube