Namai > SIspanų vandens šuo (panish Water Dog)

SIspanų vandens šuo (panish Water Dog)

Daugybės paslaugų meistras

Breed
FCI-8
Retrievers - Flushing Dogs - Water Dogs
FCI
breed_picture

Original Name : Perro de Agua Español

Tipas : Braccoid

Patino dydis : 44,5-50 cm

Patino svoris : 18-19 kg

Patelės dydis : 40-46 cm

Patelės svoris : 14-18 kg

Priežiūros poreikis :

Kilmės šalys : Spain

breed_picture

Ispanų vandens šunys yra ištvermingi, vidutinio svorio, proporcingi ir patrauklios išvaizdos gyvūnai. Šie natūralūs sportininkai, su gerai išvystytais raumenimis dėka reguliarių fizinių pratimų, kuriuos jie dievina, yra labai geri aviganiai, medžiotojai ir žvejai. Ispanų vandens šunys yra ištikimi, paklusnūs, linksmi, darbštūs, sargūs ir gerai subalansuoti.

Galva+

Stipri, laikoma elegantiškai.

lupoid

Kūnas+

Tvirta, tiesi viršaus linija, vos pabrėžta ketera, tiesi, stipri nugara, šiek tiek nuožulnios strėnos, plati, gili krūtinė.

lupoid

Kailis+

Įvairūs atspalviai vientisos baltos, juodos ir rudos spalvos, įvairūs dvispalvių juodos ir baltos arba juodos ir rudos atspalviai.

lupoid

Ausys+

Išaugusios vidutiniame aukštyje, trikampės, kabančios.

lupoid

Uodega+

Išaugusi vidutiniame aukštyje, kartais natūraliai trumpa.

lupoid

Plaukai+

Visada garbanoti ir vilnoniai, gali suformuoti virveles, kai būna ilgi.

lupoid

Ispanų vandens šunų palikuonys gyveno Iberijos pusiasalyje labai ilgą laiką. Veislė yra tos pačios kilmės kaip senasis barbetas. Tai labiausiai paplitusi veislė Andalūzijoje, kur jis yra naudojamas kaip aviganis, o taip pat vandens gyvūnų medžiotojas ir žvejų kompanionas. Vietoje jis buvo ir yra plačiai žinomas šimtmečius kaip Turk. Ispanų vandens šunys pritaikyti kovoti su drėgmės ir sausros svyravimais pelkėtuose regionuose, ypač jų kailis. Rega, klausa ir kvapas yra ypač gerai išvystyti.

PRODUKTAI

Ar žinote ?

Ispanų vandens šunys yra protingi šunys, galintys išmokti daugybę dalykų labai greitai, kuriuos galėtų pritaikyti beveik visais atvejais ir visomis sąlygomis.

PHOTOS

  • facebook
  • youtube